Trainer/Formator Chat Online

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Căutăm coleg pentru postul de Trainer/Formator care să facă parte din echipa noastra.

Suntem una dintre cele mai active si profesioniste agenții de modele cu experienta vasta in domeniu atat pe plan intern cat si international.

Ne dorim persoane zambitoare langa noi si care sa isi doreasca sa construiasca alaturi de noi.

Descrierea jobului

Ce activități vei avea ca și Trainer/Formator?
  • Te ocupi de preluarea conturilor modelelor noi sau existente.
  • Vei interactiona cu audienta lor si vei incerca sa cresti calitatea conversatiilor.
  • Vei monitoriza continutul furnizat si vei oferi idei de continut nou.
  • Vei dezvolta impreuna cu echipa strategii de crestere a incasarilor.

Cum ne dorim să fii?
  • O persoana respectuoasa.
  • Să îți placă discuțiile cu oamenii.
  • Să fii deschis către oportunitatile care apar pe tot parcursul colaborării.
  • Să vii cu idei noi în ceea ce privește postul tău.

Ce îți oferim?
  • Salariu motivant.
  • Mediu de muncă plăcut și nonconformist.
  • Colegi tineri și energici.
  • Posibilitatea de a avansa pe alte posturi.

Dacă consideri ca ti potrivește acest job, asteptam CV-ul tau!
Publicat 9 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos