Publicat 22 Feb 2017 | Reactualizat 25 Mar 2017 | Expiră 26 Mar 2017

Trainer aplicatii software

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte MS SQL (constituie avantaj)
- rezistenta la lucrul sub presiune
- abilitati de comunicare
- spirit de echipa
- disponibilitate pentru deplasare in tara
- permis auto categoria B

Descrierea jobului

Job-ul este de entry-level si presupune:

- pregatirea si sustinerea sesiunilor de training pentru utilizatori (personalul clientului)
- instalarea si verificarea functionalitatii software-ului pe statiile de lucru
- realizarea configurarilor de program specificate
- asigurarea mentenantei la client
- intretinerea relatiilor de colaborare cu persoanele de contact desemnate de catre fiecare client, precum si cu utilizatorii aplicatiilor software livrate de catre Info World

Infiintata in anul 2000, compania Info World este in prezent liderul producatorilor de software in domeniul medical din Romania. Pentru mai multe informatii despre Info World, va invitam sa ne vizitati la www.infoworld.ro

Expirat
Trainer aplicatii software  -  INFO WORLD