Publicat 17 Feb 2017 | Reactualizat 24 Feb 2017 | Expiră 20 Mar 2017

Trainee Vanzari (f/m)

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleza, germana

Candidatul ideal

• Studii universitare finalizate (licență sau masterat);
• O limbă străină vorbită fluent (limba germană reprezintă un avantaj);
• Bune cunoștințe MS Office
• Mobilitate naţională - 100% din programul de lucru - pe toată durata desfășurării programului
• Permis de conducere categoria B
• Experiența unei activități de voluntariat (orice activitate extra-școlară reprezintă un avantaj);
• Entuziasm, perseverență și focus pe rezultate.

Descrierea jobului

Acest program are ca obiectiv pregătirea candidaților selectați pentru pozițiile de conducere din cadrul magazinelor noastre. Programul este structurat pe durata a 12 luni şi oferă posibilitatea participanţilor să vadă și să înțeleagă toate procesele dintr-un magazin, desfășurând activitaţi practice în cadrul departamentului Vânzări, dar și în cadrul departamentelor cu care acesta interacționează – Logistică, Audit Intern, Achiziții, Marketing Clienți, Resurse Umane.

Suntem o companie internațională de succes, dinamică şi pregătită să îți susţină performanța. Echipa noastră, motivată şi dedicată, este permanent alături de tine. De la recepţia mărfii până la linia caselor – acesta este departamentul Vânzări la Kaufland. Apreciezi contactul direct cu clienţii? Amabilitatea faţă de client este importantă pentru tine? Atunci acesta este locul potrivit pentru tine!

Ce oferim?
• Oportunitatea de a face parte din echipa celei mai mari companii de retail din România
• Pachet salarial atractiv
• 22 de zile de concediu care cresc în funcție de vechimea în companie
• Tichete de masă începând cu prima zi în echipă
• Asigurare voluntară de sănătate cu servicii medicale de înaltă calitate
• Măsuri eficiente de dezvoltare în carieră și posibilitatea promovării interne
Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.

Partenerul tău de discuție: Cristina Ionescu

Fii parte din echipa noastră!
www.cariere.kaufland.ro

Trainee Vanzari (f/m)  -  KAUFLAND ROMANIA

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă