Publicat 25 Sep 2019 | Reactualizat 25 Oct 2019 | Expiră 26 Oct 2019

Trainee Contabilitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vă încurajăm să aplicați dacă:
- Sunteți proaspăt absolvent/ă de studii superioare sau liceale;
- Doriți să invățați tainele contabilității;
- Sunteți o persoană organizată, deschisă/dornică de a învăța lucruri noi, responsabilă, cu capacitate de analiză și atenție distributivă;
- Dobândiți cunoștințe avansate de utilizare a pachetului Microsoft Office;
- Dispuneți de un nivel de energie ridicat, precum și o capacitate de adaptare rapidă;
- Sunteți o fire sociabilă, vă face plăcere să lucrați în echipă;
- Aveți aptitutini numerice solide;

Reprezintă un avantaj:
- Dacă sunteți absolvent/ă de studii economice superioare ( specializarea contabilitate);
- Aveți cunoștințe de limba maghiară, engleză sau germană;
- Cunoașteți programul SAP;

Descrierea jobului

Ce vă oferim?
- Șansa de a învăța și a vă dezvolta pe o ramură importantă în cadrul unei companii aflate într-o continuă expansiune;
- Posibilități de avansare și participare la cursuri de formare profesională;
- Condiții de muncă la cel mai înalt nivel;
- Atmosferă plăcută și mult profesionalism;

Polipol Mobila SRL, situată în Foieni - județul Satu Mare, este parte din Grupul POLIPOL GmbH & Co KG înființat în anul 1990 la Rahden/Germania, fiind o companie de producție prezentă în România din anul 2005, integrată complet în comunitatea unei societăți moderne, lider pe piața de mobilă tapițată, cu produse inovative și de calitate superioară, având o dezvoltare plină de succes. Grupul POLIPOL are în prezent în jur de 6000 de angajați în Germania, Polonia și România. Grupul Polipol GmbH&Co KG așează nevoia consumatorului în centrul atenției sale, în locuințe, saloane, zone de recepție a restaurantelor, facilitând conexiunea și legăturile dintre oameni, creând un mediu plăcut și relaxantă, cu un puternic accent pe confort. Toate aceste caracteristici corespund filosofiei care stă la baza companiei “Polipol – oameni și mobila”. Omul este cel pentru care creăm cu mare precizie piese individualizate. Grupul POLIPOL își valorizează clienții și partenerii de afaceri, precum și fiecare angajat în parte. Munca de manufactură de înaltă calitate este asigurată prin personalul calificat în meseria de tâmplar, tapițer și croitor. Piesele de mobilier create la Polipol după metode tradiționale sunt plăcute datorită aspectului “uman”, trecând prin mîinile dibace ale profesioniștilor noștri.

Expirat
Trainee Contabilitate  -  Polipol Mobila SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles