Publicat 21 Mai 2019 | Reactualizat 18 Iun 2019 | Expiră 21 Iun 2019

Traducator

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Nivel avansat de limbă rusa;
- Bune cunoștințe de utilizare pachet Microsoft Office;
- Atenție la detalii, capacitate de analiză și sinteză, acuratețe în exprimare, exigență și rigurozitate.

Descrierea jobului

În calitate de Traducător , principalele misiuni vor fi:
- Activități de traducere din rusa în romana a instrucțiunilor de utilizare, traducerea fiselor pentru o gamă variată de produse (inclusiv a documentelor tehnice de specialitate), cu respectarea regulilor de tehnoredactare corespunzătoare, traducerea diverselor acte, documente, etc.
- Verificarea calitativă a traducerilor și finalizarea acestora în timp util;
-Unul dintre joburi necesita si deplasari in tara impreuna cu Directorul Operational.

Beneficii;

- Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
- Pachet salarial atractiv.

Suntem unul dintre cele mai mari magazine de tip discount din Rusia, operând sub marca “Svetofor”, care include peste 800 de magazine. Suntem prezenți în Rusia, Kazahstan, Belarus și China. În prezent începem activitatea și în țările din UE sub denumirea “MERE".

Expirat
Traducator  -  TORGSERVICE RM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles