Publicat 03 Iun 2019 | Reactualizat 01 Iul 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Traducator part time & full time franceza

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Ești o persoană energică și crezi în valorile inspirate din sport?
  • Cunoști limba FRANCEZĂ la nivel avansat și vrei să capeți experiență în traduceri?
  • Ești student/absolvent al Facultații de Limbi și Literaturi Străine sau al Facultății de Litere (de preferat, dar nu obligatoriu), iar limba română și tainele ei nu îți sunt deloc străine?
  • Ai spirit de echipă și îți place să practici sport?
  • Esti dornic să te dezvolți și să evoluezi, în țară sau internațional?

Descrierea jobului

  • Faci parte ca TRADUCĂTOR din echipa tanără și entuziastă a Departamentului de Marketing al Decathlon Romania, care își desfășoară activitatea în sediul principal din București.
  • Garantezi calitatea informațiilor despre produsele Decathlon în magazinele din țară și pe site-ul decathlon.ro, validezi și participi activ alături de responsabilii tuturor țărilor Decathlon la proiectele de traducere ale filmelor de publicitate sau ale altor suporturi de comunicare.
  • Ești garantul unei imagini corecte a comunicării companiei.
  • Ești persoana de contact dintre departamente și mărcile proprii Decathlon, precum și dintre companie și agențiile de traducere.
  • Te implici în proiectele departamentului de marketing în care aptitudinile tale sunt necesare.
  • Lucrezi cu un program de traducere automată.
  • Ești pregătit pentru proiecte ce îți vor dezvolta potențialul pentru a ajunge în direcția de evoluție dorită de tine, oricare ar fi aceea (Translation Manager, Comunicare, HR, Manager Departament, Finanțe, Director magazin etc.)
  • Dacă ești gata să te dezvolți și să crești într-o companie lider european în retail de produse sportive și a valorilor sportului, ATUNCI TE ASTEPTĂM CU DRAG ÎN ECHIPA NOASTRĂ! POȚI DEPUNE CV ȘI PE ADRESA inforomania@decathlon.com - cu titlul: „job traducator part-time 2019” sau „job traducator full-time 2019”.

Descrierea companiei

RETAIL, PRODUCTION in sports products and services.

Ai aplicat
Expirat
Traducator part time & full time franceza  -  Decathlon Romania