Publicat 16 Dec 2016 | Reactualizat 13 Ian 2017 | Expiră 17 Ian 2017

Traducator / Interpret LIMBA FRANCEZA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte solide de limba FRANCEZA
Abilitati excelente de comunicare in limba FRANCEZA
O buna organizare a sarcinilor zilnice
Atentie la detalii, seriozitate
Atitudine pozitiva, persoana dimanica
Cunostinte operare PC, Office Word si Excel
Nu se solicita experienta anterioara. Se ofera formate interna.

Descrierea jobului

Cunostinte operare PC, Office Word si Excel pentru realizarea unor situatii sau documente interne;
Preia si transmite mesaje in limba franceza, traduceri din/in limba franceza;
Verificarea corespondentei si distribuirea ei catre persoanele interesate;
Servicii de receptie si protocol pentru vizitatori, asigurarea traducerii discutiilor, interviurilor;
Asigurarea permanenta a necesarului de produse birotica/papetarie pentru personalul firmei;
Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat, inregistrari de baza;
Rezervare hotel, bilete avion pentru delegatii, pentru partenerii externi;
Alte sarcini trasate de manager.

DESTINVEST 2004, societate romana in continua expansiune, care isi sprijina activitatea pe o stransa colaborare cu o societate straina, in domeniul prestarii de servicii.
Iti oferim :
Sa faci parte dintr-o societate bine structurata, cu experienta de peste 11 ani si reusite in atingerea obiectivelor;
Un job dinamic si diversificat
Program full-time;
Contract pe o perioada nedeterminata;
Oportunitatea de a te dezvolta profesional;
PERIOADA DE FORMARE interna; Nu se solicita experienta anterioara.
Un pachet salariat atractiv cu beneficii.

Expirat
Traducator / Interpret LIMBA FRANCEZA  -  Destinvest 2004 S.R.L.