Publicat 16 Feb 2019 | Reactualizat 18 Mar 2019 | Expiră 19 Mar 2019

Tinichigiu Vopsitor Auto - ANGLIA 1800£ NET

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

– Limba engleza la nivel conversational- minim de intelegere;
– Permis cat B constituie avantaj;
– Cunostinte de reparatie a autovehiculelor de tip dubita (VW Transport, Vauxhall Vivaro, Mercedes Vito) – indreptat, chituit, pregatit de vopsit, vopsit, polish, examinare vizual.

Descrierea jobului

Program de munca:

-08:30-18:00 LMMJV
-08:30-14:00 S [10.02, 00:26]
-Duminica liber
Se ofera:

-Contract full time pe perioada nedeterminata ;
-Salarizare: £400-£500/ Saptamana in functie de experienta ;
-Concediu platit 28 zile / an;
-Asigurari medicale si taxe platite;
-Ajutor cu cazarea (se inchiriaza casa de la agentie si se plateste de catre angajator pentru prima luna );
– Se asigura transportul din Romania in Anglia (sub forma de imprumut);
-Transport asigurat casa- munca – casa ;
-Posibilitati de promovare .

ARPlus. Agentie de Recrutare Personal ARPlus ofera servicii de plasare la locul de munca in domenii de varf din industria locurilor de munca atat in tara cat si in strainatate. Alege sa fii conectat cu cele mai bune oportunitati de pe piata si fii la curent cu ultimele noutati in materie de recrutare intrand in contact cu agentia noastra. Serviciile noastre de consiliere si plasare la locul de munca sunt 100% GRATUITE ​Fara comision! Contractul se semneaza direct cu angajatorul. Saptamanal primim cereri noi din diverse domenii de activitate.

Expirat

Tinichigiu Vopsitor Auto - ANGLIA 1800£ NET  -  ARPlus