Publicat 02 Oct 2019 | Reactualizat 01 Nov 2019 | Expiră 02 Nov 2019

Tinichigiu auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Min 1 an experienta pe un post de tinichigiu auto
- Serios, punctual, muncitor
- Diploma de tinichigiu constituie avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- executa lucrarile de reparatii conform comenzilor primite
- executa lucrarile de sudura, pregatirea pentru vopsire
- raspunde de calitatea operatiilor executate
- respecta termenele de executie asumate.

Beneficii:
- Salarizare motivanta,
- Mediu de lucru placut,

Expocar Constanta este dealer si service autorizat pentru marcile: Opel, Mazda, Suzuki si Ssangyong.
Ca parte a dezvoltarii noastre continue, cautam o persoana dinamica, orientata catre rezultate pentru a se alatura echipei noastre.

Expirat
Tinichigiu auto  -  Expocar Trade SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles