Publicat 26 Apr 2019 | Reactualizat 24 Mai 2019 | Expiră 27 Mai 2019

Testare Echipamente (IT Hardware)salariu fix+bonus 2600 Lei

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

IT Hardware sa fie o pasiune.
Experienta personala sau profesionala in domniul IT Hardware.
Sa poti asambla, dezasambla si instala windows pe un calculator, laptop, server (prezinta avantaj).

Descrierea jobului

Testarea si curatarea calculatoarelor, laptopurilor, monitoarelor, serverelor si altor echipamente IT Hardware.
Rezolvarea defectelor prin inlocuirea componentelor.
Instalare sistemelor de operare windows.

Oferta salariala este una atractiva si include:
+ salariu de baza si bonus de performanta
+ bonus de echipa;

Descrierea companiei

De ce CIT Grup?
CIT Grup este detinatorul celui mai mare magazin IT din Romania, fiind si lider pe piata IT Refurbished in Romania.

Suntem un grup de 26 de tineri intre 25 - 40 ani, care avem urmatoarele valori comune: deschis,dedicat performant, garantat si responsabil si urmarim sa indeplinim urmatoarea misiune: "Superoferim produse IT Refurbished si servicii prompte la preturi prietenoase, worldwide".

ATENTIE!
Datorita dezvoltarii companiei sunt 3 posturi deschise la CIT Grup: Testare, Gestiune. Aplica acum.
Recomanda posturile si castiga 300 euro pentru fiecare persoana angajata pe perioada nedeterminata.
Trimite recomandarile tale direct pe adresa dan.iliescu@citgrup.ro.

www.citgrup.ro

Expirat
Testare Echipamente (IT Hardware)salariu fix+bonus 2600 Lei  -  CIT Grup Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles