Terapeut / Terapeuta Epilare Definitiva &Remodelare

Oraș de lucru
Salariu 2000 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Te rog sa aplici la acest anunt daca iti doresti sa lucrezi ca si terapeut intr-un salon de estetica corporala situat in zona Floreasca.
Iti oferim training terapie epilare cu laser; trebuie doar sa iti doresti sa inveti si sa castigi bani!
Metrou statia Pipera
Autobuz Voluntari - Statia Caro

Descrierea jobului

Sarcini
- realizarea procedurilor de Epilare definitiva laser
- realizarea procedurilor de remodelare corporala
- comunicare cu clientii existenti si prospecti

Clinica de estetica corporala situata intr-o zona superba, pe malul lacului, in zona de nord a capitalei.
Folosim doar echipamente premium . Te invitam la o cafea si o discutie. Speram sa si ramai!

Publicat 17 mai 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos