Terapeut SPA

Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Calificări necesare :
  • Diplomă sau certificat în estetică, fizioterapie sau în alte domenii conexe;
  • Engleză la nivel avansat;
  • Cunoștințe de bază de operare a calculatorului;
Calificări dorite :
  • Experiență de lucru în industria Spa;
  • Cunoștințe de limbi străine suplimentare reprezintă un bonus;
Competențe :
  • Abilități interpersonale și de comunicare;
  • Orientare spre vânzări;
  • Percepție pozitivă a clienților;
  • Flexibilitate;
  • Spirit de echipă;
  • Personalitate plăcută;
  • Comportament profesional;

Descrierea jobului

  • Furnizarea de servicii de înfrumusețare și wellness de înaltă calitate (masaje, tratamente faciale/corporale);
  • Efectuarea diferitelor tipuri de masaje, tratamente de înfrumusețare și terapii de wellness;
  • Explicarea masajelor, tratamentelor și terapiilor oaspeților;
  • Promovarea și vânzarea de servicii spa și produse cosmetice;
  • Comunicare eficientă cu toate departamentele hotelului;
  • Realizarea obiectivelor conform procedurilor companiei;
  • Respectarea practicilor și standardelor companiei;
Noi oferim :
  • Salariu lunar fix, asigurare și bonusuri;
  • Cazare cu demipensiune;
  • Dezvoltare profesională continuă;Instruire în domeniul serviciilor și produselor cosmetice ale companiei.

talent by winsedswiss face parte din grupul educațional winsedswiss (World Institute of Service Education). Cu filiale în România, Elveția, Cipru și Serbia, Winsedswiss Education Group are ca obiectiv principal dezvoltarea și furnizarea de programe educaționale pentru fiecare etapă din viață, de la grădiniță la universitate și mai departe, de-a lungul carierei profesionale.

talent by winsedswiss România vă întâmpină cu o strategie completă de atragere, cultivare și promovare a resurselor umane specializate de care aveți nevoie! Echipa noastră de profesioniști se bazează pe zeci de ani de experiență în recrutare, educație, ospitalitate și facilitarea relațiilor angajat-angajator.

Publicat 24 ian. 2022 Expiră 23 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos