Terapeut / Shadow pentru copil cu elemente autism

Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam absolvent/a sau student/a la psihologie sau psihopedagogie speciala.
Ne dorim sa gasim o persoana flexibila,creativa si dornica sa invete.

Descrierea jobului

Cautam terapeut / shadow pentru terapie ABA la domiciliu si insotire la scoala pentru un baiat de 9 ani cu diagnosticul elemente de autism.
Programul de terapie este coordonat de un analist comportamental acreditat.
Programul este de luni pana vineri de la ora 9-16. In prima parte a zilei se face insotirea la scoala urmata de terapia comportamentala la domiciliu.
Scoala se afla in cartierul Zorilor, iar domiciliul in cartierul Intre Lacuri.
Experienta nu este un criteriu de departajare. Se asigura training persoanelor doritoare sa invete.

Asociatia Gamadaal sustine programe desfasurate pentru copii cu tulburari din spectrul autist.
Publicat 29 ian. 2022 Reactualizat 26 feb. 2022 Expiră 28 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos