Terapeut ABA - salariu 2700-3200 lei

ABA Home Based - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2700 - 3200 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Student sau absolvent al Facultăţii de Psihologie şi Ştiinţele Educaţiei, specializările psihologie, psihopedagogie specială sau pedagogie/Sociologie
- Disponibil in intervalul 09:00-17:00 in fiecare zi, de luni pana vineri.
- Iubitor de copii, punctual, dornic de joaca, avand abilitati de lucru in echipa
- Pеrsoаnа sеlеctatа vа lucra conform unui plаn dе prеdаrе intocmit si structurat dе un аnalist comportаmеntаl
- Experienta in domeniu constituie avantaj.

Descrierea jobului

Familie sub coordonarea unui analist comportamental BCBA, cauta terapeut ABA care isi doreste sa lucreze cu un copilas cu vârsta dе 7 ani cu autism, vesel si dornic de joaca, la domiciliul acestuia, in Bucuresti, sector 6.

Ce oferim:
- mediu de lucru placut în care să te dezvolţi şi în care să îţi îmbunătăţeşti abilităţile în lucrul cu copiii cu TSA.
- coordonare si plan de interventie personalizat de catre analist comportamental acreditat BCBA
- salariu motivant (intre 2700 lei-3200 lei) si bonusuri in functie de experienta si studii
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos