Terapeut ABA (Chiajna)

Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Profilul cautat:

Cautam 1-2 persoane care sa iubeasca sa lucreze cu copiii, respectiv să aibă o latură jucausa, joviala.
Să fie dornice să lucreze cu copiii diagnosticați cu tulburări pervazive, să fie creative, dinamice, disponibile să lucreze cu copiii la domiciliul acestora;
Căutăm student/ă sau absolvent/ă a Facultății de Psihologie, Psihopedagie, Psihologi debutanți în Psihoterapie sau Psihologie Clinică cu atestat de liberă practică (practicant sub supervizare/autonom) și 1-2 ani experiență în lucrul cu copiii diagnosticati cu TSA. Psihologi debutanți, proaspăt absolvenți ai unei Facultăți de Psihologie sau Psihopedagogie Specială cu diploma, sau cu adeverință care să ateste efectuarea orelor de practică psihologică sau de voluntariat în cadrul centrelor de recuperare de acest tip, minim 1-2 ani;
Activitatea se va desfasura in proximitatea sectorului 6 la domiciliul copilului.

Descrierea jobului

Se asigură:
Pachet salarial motivant si bonusuri bazate evaluari realizate de coordinator BCBA la fiecare 3 luni, in functie de progresul observat bonusul poate fluctua semnificativ.
Transport asigurat la si de la locatie
Coordonare BCBA.

Formare profesională continuă, sub îndrumare BCBA
Supervizare si feedback saptamanal din partea coordonatorului
Spațiul de desfășurare a activităților specific, zona limitrofa sector 6
Asigurare si adaptare constanta a materialelor folosite in terapie
Bonus

PF cautam terapeut/terapeuti pentru terapie la domiciliu. Se asigura salariu fix motivant + bonusuri foarte atractive in functie de progresul inregistrat.
Publicat 4 iul. 2021 Reactualizat 1 aug. 2021 Expiră 3 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos