Publicat 28 Feb 2008 | Reactualizat 28 Mar 2008 | Expiră 30 Mar 2008

Területi értékesítési képviselő

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Az ideális jelölt kereskedelmi végzettséggel, néhány éves értékesítési tapasztalattal és jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik, fellépése magabiztos és meggyőző.

Descrierea jobului

Elkötelezettségével, és tanácsadói képességével tartós partneri kapcsolatokat szerez vállalatunk számára, és stabil ügyfélkört épít fel.
A német- vagy angolnyelv-tudás előnyt jelent.
Versenyképes fizetés mellett szolgálati autót is biztosítunk magáncélú használattal.

Descrierea companiei

Cégünk egy stuttgarti központtal működő, vezető nagykereskedelmi vállalat a csavar, szerszám, és rögzítéstechnikai eszközök piacán. Az aradi székhelyű romániai leányvállalatunk alkalmazásában álló munkatársat keresünk

Expirat
Területi értékesítési képviselő  -  Ferdinand Gross Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles