TELLER - TBI Bank, Bucuresti, Sucursala Dorobanti

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Colegul nostru va face parte din echipa TBI Bank, Bucuresti, Sucursala Dorobanti.

Noul nostru coleg trebuie sa aiba:
  • studii superioare
  • minim 2 ani experienta in casierie
  • spirit de organizare si prioritizare a propriei activitati;
  • abilitati de comunicare cu clientii bancii

Descrierea jobului

  • Efectueaza operatiuni de depunere si retragere numerar in lei si valuta ale clientilor, cu respectarea stricta a prevederilor interne si legale.
  • Efectueaza operatiuni de schimb valutar in cadrul casei de schimb valutar aflata la sediul bancii.
  • Inainteaza spre supervizare documentele de casierie care reprezinta tranzactii cu numerar ale clientilor, conform limitelor stabilite de conducerea bancii.
  • Efectueaza operatiuni de deschidere respectiv lichidari de conturi pentru persoane fizice si juridice cu aprobarea persoanelor competente.
  • Asigura integritatea numerarului si a tuturor valorilor incredintate.

Beneficii:
  • oportunitati de a continua cariera intr-un mediu de munca dinamic si provocator in care competenta, calitatea, pasiunea si creativitatea joaca un rol important;
  • asigurare medicala;
  • salariu fix si comision motivant din vanzarea proprie si din realizarile sucursalei;
  • training de specialitate.

TBI Bank este un "phygital lender" dedicat consumatorilor, IMM-urilor și comercianților care operează în Bulgaria, România, Germania, Suedia și Polonia. Facem parte din 4finance, unul dintre cele mai mari grupuri de creditare digitale din Europa. Printr-o rețea proprie de 300 de locații, o varietate de canale digitale și o rețea solida de peste 10 000 de locații comerciale, TBI Bank EAD Bulgaria a deservit peste 1 milion de clienți. Numai în 2019, am acordat peste 500 000 de împrumuturi. Modelul nostru de succes și abordarea orientată către client ne-au permis să fim una dintre cele mai profitabile și eficiente bănci din Bulgaria în ultimii 4 ani (Capital K10). Echipa de profesioniști a TBI Bank lucrează intens in directia unui viitor sustinut de tehnologie, pentru a deveni următorul creditor de generatie digitala.
Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos