Publicat 16 Mar 2017 | Reactualizat 23 Mar 2017 | Expiră 16 Apr 2017

Telesales Departament Call Center @PIATRAONLINE | Comision EXCELENT!

5 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Constructii / Instalatii, Relatii clienti / Call center, Marketing, Vanzari

Candidatul ideal

Care sunt asteptarile noastre?
- o buna comunicare si deschidere pentru lucrul in echipa, vei lucru aproape de colegii tai din alte departamente sau industrii diferite (exemplu: de la departamentul de financiar pana la arhitecti si designeri)
- experienta pe o pozitie similara (call center / vanzari)
- o buna coordonare / organizare a task-urilor
- prietenos cu Excel-ul
- abilitati de negociere
- creativitate si perspectiva
- cunoasterea unei limbi straine

Descopera PIATRAONLINE:
Website: https://www.piatraonline.com
Video: https://www.youtube.com/watch?v=GBcpneNho0Q

Descrierea jobului

Comunicarea directa (clientii sau potentiali), prin telefon, email si chat online.
Consilierea clientilor si a potentialilor clienti.
Preluarea comenzilor si urmarirea lor.
Prospectarea pietei (generare de lead-uri).

Salariu fix net 1800 de lei + comisioane vanzari (comisioanele aduc un venit de aprox. 3000+).
Training-uri pe produse, comunicare si vanzare
Transport shuttle (preluare si retur)
Coaching alaturi de coach-ul echipei
O atmosfera foarte placuta, un mediu perfect pentru dezvoltare.
Vei lucra intr-un super showroom, alaturi de o echipa tanara, prietenoasa si unit.

Un consilier din cadrul departamentului CALL CENTER, va creste vertical spre departamentul Comercial sau Export (EU / Non-EU).

PIATRAONLINE este o marca inregistrata ROCK STAR CONSTRUCT ROMANIA

Suntem primul magazin online de piatră naturală și cel mai mare din România. De 10 ani selectăm și importăm cea mai buna piatră naturală din toate colțurile lumii, pentru a le oferi tuturor iubitorilor de frumos sau de design, specialiști ai domeniului sau simpli beneficiari, posibilitatea să își transforme viziunea în realitate. Fie că provine din India sau din Brazilia, Spania sau China, dacă este piatră naturală de calitate, o avem pe stoc.

Ne place să credem că fiecare proiect nou este asemenea unei pânze albe, iar noi avem întreaga paletă de culori. Gama de produse selectate cu grijă și showroom-ul în care o prezentăm sunt create pentru a-i face pe toți pasionații de design să se simtă ca acasă.

Echipa noastră de specialiști alege materialele atât conform celor mai înalte standarde de calitate, cât și conform tendințelor la nivel global, pentru a maximiza potențialul fiecărui proiect în parte. Nu credem în limite și compromisuri. Provocăm fiecare client să se lase purtat pe culmile imaginației, pentru că suntem pregătiți să ducem fiecare proiect mai departe.

Apreciem diversitatea viziunilor și suntem onorați să contribuim la materializarea unor proiecte valoroase de design. Credem în potențialul creativ al clienților noștri, ne dedicăm complet când începem o nouă colaborare și suntem, de fiecare dată, fascinați de rezultat.

Suntem curioși să înțelegem viziunea clientului și nu credem că există vreo cerință care să fie prea exigență. Apreciem și împărtășim grija pentru detalii. Doar atunci când imaginația întâlnește materiale de calitate, iau naștere proiecte spectaculoase.

Valorile noastre:

Selecție specializată
Experiență și expertiză
Pasiune pentru frumos
Curiozitate și atenție pentru detalii

De-a lungul celor 10 ani de existenta, profesionalismul, respectul aratat clientilor si calitatea serviciilor noastre a impus pe piata interna si internationala in peste 15 de tari numele: PIATRAONLINE drept o marca prestigioasa si de incredere. Grija noastra permanenta este de a ramane cei mai buni si mai competitivi, de a iesi permanent in intampinarea nevoilor si sugestiilor clientilor nostri.

Telesales Departament Call Center @PIATRAONLINE | Comision EXCELENT!  -  PIATRAONLINE | GENERATOR DE INSPIRATIE