Publicat 05 Aug 2019 | Reactualizat 19 Aug 2019 | Expiră 04 Sep 2019

Telesales Agent

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni experiență în muncă

Candidatul ideal

Te invitam sa ni te alaturi daca ai o atitudine pozitiva, esti un spirit ambitios, dinamic, comunicativ, convingator, iar procesul de consiliere a clientilor ti se pare interesant.

Ne dorim sa te integrezi perfect de aceea speram sa te regasesti in descrierea de mai jos:

- minim 6 luni experienta in sales/customer support/telesales/telemarketing/customer services si/sau call center si minim 1 an experienta generala de lucru;
- studii superioare finalizate;
- posibilitate de lucru full time in intervalul 9:00-18:00, de luni pana vineri;
- excelente abilitati de comunicare, convingere si persuasiune in comunicarea telefonica;
- cunostinte de customer service/customer support prin telefon;
- abilitati de invatare rapida si dorinta de autoperfectionare;
- abilitatea de a asculta si de a adresa intrebari;
- orientare catre client, empatie;
- cunoștințe de Microsoft Office (Word, Excel) și de navigare online, precum si abilitatea de a introduce informatii intr-o baza de date.

Descrierea jobului

Activitatea ta de zi cu zi implica:

- management clienti din portofoliu;
- research pentru identificarea potentialilor clienti,dezvoltatori imobiliari ;
- contactarea telefonica a potentialilor clienti, dezvoltatori imobiliari;
- follow-up continuu catre clienti, dezvoltatori imobiliari;
- documentarea continua in legatura cu noile produse/servicii oferite de catre companie;

Iti oferim in schimbul eforturilor tale:

- atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă;
- proiecte interesante;
- mediu de lucru antrenant si profesionist;
- pregatire profesionala si training;
- sansa de a lucra pentru cea mai mare si mai profitabila platforma de anunturi imobiliare;
- oportunitatea de a-ti dezvolta cariera;
- obiective realiste si tangibile;
- focus catre calitate;
- salariu fix competitiv;
- comision din vanzari;
- bonuri de masa.

Imobiliare.ro este portalul pe care vei găsi cele mai multe anunţuri imobiliare din România, venite atât de la agenţii, dar şi de la particularii care preferă să îşi vândă singuri locuinţa.

www.imobiliare.ro, Portalul Afacerilor Imobiliare, este o proprietate a companiei SC Realmedia Network SA. Serviciile pe care le punem la dispozitia clientilor nostri inglobeaza 19 ani de experienta in domeniul afacerilor imobiliare online. Cu o baza de date de proprietati imobiliare din toate regiunile tarii si peste 1.700.000 vizitatori unici lunar, suntem lideri pe piata de profil din Romania.

Telesales Agent  -  Realmedia Network SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles