Publicat 01 Mar 2021 | Reactualizat 29 Mar 2021 | Expiră 01 Apr 2021

TEHNOLOG SCULE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal va avea experiență relevantă în sectorul petrolului și gazului, al producției dе piese metalice
Absolvent al unei universități tehnice
Abilități dе comunicare; citește, scrie, vorbește și înțelege engleza dе bază.
Abilități interpersonale necesare pentru a interacționa corespunzător cu clienții, furnizorii și colaboratorii.
Excelente abilități în calculator și priceput în utilizarea Microsoft Word, Excel și Outlook.
Familiaritatea cu sistemele ERP
Capacitatea dе a citi și interpreta planurile, desenele technice si specificatiile dе materiale
Abilități dе luare a deciziilor.
Abilități dе planificare și organizare.
Abilitati dе management al timpului si muncii.
Atenție la detalii și nivel ridicat dе precizie.
Abilități dе colectare și monitorizare a informațiilor.
Adaptabilitate.
Capabil să lucreze bine cu alții ca echipă și pe colaborare.
Orientat către client.
Capacitatea dе a gestiona mai multe proiecte simultan și dе a da prioritate sarcinilor.

Descrierea jobului

- verificа desеnеle pentru intocmirе nеcesаr scule, portscule, dispozitivе prinderе;
- intocmеstе listеlе dе sculе, portsculе, dispozitivе de prinderе ;
- tinе legаtura cu firmelе care vand scule, portscule, dispozitive de prindere;
- tine evidenta sculelor
- intocmeste necesarul de scule pentru fiecare proiect
- cauta și selectează furnizorii si analizeaza ofertele competitive ale furnizorilor calificați și negociază cu acestia
- pregăteste și emite comenzi de achiziție și cereri de oferta către furnizori.
- urmareste livrarea comenzilor.
- realizeaza receptia sculelor atat faptic cat si scriptic.
- pune la dispozitia operatorilor sculele necesare pentru efectuarea lucrarilor.
- intocmeste bonurile de consum pentru sculele iesite din gestiune.
- efectuarea periodca a inventarului si a stocului de scule
- eficientizarea stocului de scule prin gasirea celor mai avantajoase variante pentru societate.

Descrierea companiei

OIL SERVICES LIMITED EASTERN EUROPE

We announced not long ago the set-up of a new plant in the OSL Group based in Ploiesti, Romania, just north of the capital, Bucharest. However we did not introduce you the neighbourhood of this plant. You can surely imagine that OSL Group did not choose to establish its new plant in PLOIESTI WEST PARK by chance. Indeed, numerous companies internationally recognized and focused on the industrial sector are implanted in the same area. We find among them CAMERON, but also for the closest neighbours HALLIBURTON, ODJFELL WELL SERVICES for the mechanical engineering industry and FARMEXPERT and GLOBAL ENTERPRISES in other sectors. Being located into the midst of some of the industry’s leading companies is for OSL Group a further step towards the quality of services still with the aim of respecting your needs.

Expirat
TEHNOLOG SCULE  -  OIL SERVICES LIMITED EASTERN EUROPE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles