Publicat 16 Feb 2019 | Reactualizat 16 Mar 2019 | Expiră 19 Mar 2019

Tehnolog alimentatie publica

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Minim 3 ani experienta, in restaurant/hotel este un plus
Limba engleza
Studii superioare, in domeniu (inginer in industria alimentara)
Operare soft de gestiune restaurant/hotel
Cunostinte operare expressoft reprezinta avantaj

Descrierea jobului

Elaboreaza, implementeaza si introduce in sistem retetele de fabricatie a preparatelor din meniurile restaurantului
Revizuirea retetelor ori de cate ori este necesar
Verificarea prin sondaj a retetelor
Corecteaza erorilor si trainuieste personalul din sectiile de productie ( Bar, Bucatarie , depozite, etc. ) in vederea respectarii retetelor, eliminarea pierderilor din procesare, produse expirate, etc
Operarea in sistem a bonurilor de consum, transfer marfa, realizare productie, inventare
Raspunde de administrarea scriptica a stocurilor existente pentru restaurant si bar

Undeva langa Bucuresti, exista o lume departe de Bucuresti. Aici, dincolo de aglomeratia orasului si inconjurat de natura, suntem noi.

Cu un design unic si primitor, restaurantul nostru e locul perfect de evadare intr-o oaza de liniste si relaxare. Aici, orasul se continua dupa alte reguli si o alta filosofie. E un loc al contrastelor, insa al acelor contraste care dau vietii o bogatie de senzatii pe care nu le poti trai in niciun alt loc din Bucuresti.

E mai mult decat o simpla destinatie. E o calatorie prin senzatii surpinzatoare si placeri fine ale vietii, create special pentru cei care stiu sa le guste.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Tehnolog alimentatie publica  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles