Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

TEHNICIAN

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana flexibila, serioasa, adaptabila unui job care necesita o implicare activa
- studii: scoala profesionala/liceu/superioare in domeniul tehnic
- cunostinte in domeniul electricitatii, automatizarilor si mecanicii
- experienta similara in sectorul agroalimentar reprezinta un avantaj
- avantaj: cunoasterea limbilor franceza si/sau germana

Descrierea jobului

- coordonarea fluxului tehnologic in cadrul unei intreprinderi productive in domeniul agro-alimentar/ panificatie fina din punct de vedere al echipamentelor, toate functionand pe baza de energie electrica
- interviul va debuta cu un test de 30 de minute care cuprinde intrebari din domeniile electricitate, mecanica, automatizari; doar persoanele care vor trece de acest test se vor putea prezenta la etapa doua a interviului
- se ofera stagiu de formare profesionala in Elvetia pe o perioada de aprox. 2 luni
- salariu 4500 lei

Companie multinationala din Elvetia care activeaza in domeniul panificatiei fine, cu experienta de aproape 100 de ani.

Expirat
TEHNICIAN  -  Cornu Boulangerie

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles