Tehnician

Oraș de lucru
Studii
Salariu 2100 - 3500 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Tehnician service si mentenanta aparate fitness
- Cunostinte tehnice electro-mecanice;
- Cunostinte Microsoft office
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara.

Descrierea jobului

- Identificarea neregulilor in functionarea aparatelor;
- Realizarea intretinerii preventive a echipamentelor la anumite intervale;
- Repararea si mentenanta aparatelor de fitness;
- Intocmirea rapoartelor dupa lucrare;
- Aparatele se vor repara la client.

Beneficii oferite:
- salarizare atractiva 2100 - 3500 ron;
- bonus de performante;
- masina de servici si telefon.

Suntem o firma care se ocupa cu mentenanta si reparea aparatelor de fitness atat in Cluj cat si in alte orase.
Obiectivul nostru este ca clientul sa fie in totdeauna multumit de serviciile/ sfaturile oferite de noi.
Publicat 26 apr. 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos