Publicat 10 Oct 2019 | Reactualizat 07 Nov 2019 | Expiră 10 Nov 2019

Tehnician

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profil:

Studii medii tehnice (in domeniul electric, electrotehnica, electromecanica).

Limba engleza,maghiara – nivel conversational reprezinta avantaj

Abilitati de operare PC.- Persoana stabila, responsabila, perseverenta, orientata spre rezultat;

Descrierea jobului

-Identifica nereguli in functionarea aparatelor
-Repara defectiunile in mod eficient
-Realizeaza intretinerea preventiva a echipamentelor la anumite intervale.
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibil pentru deplasari in locatiile din tara.
- Instruire privind echipamentele si intelegerea soft-urilor acestora;
- Program flexibil;
Oferim : - Pachet salarial negociabil, in functie de experienta;

Descrierea companiei

Companie de renume in domeniul jocurilor de noroc.

Sedii in judetele : Bihor, Cluj, Timis, Arad, Iasi.

Locuri de munca vacante:

1. Casier - Incasator

2. Secretara

Asteptam Cv-uri la adresa de email bruchental.valentina@redsevens.ro cu specificarea jobului dorit.

Expirat
Tehnician  -  Clasik Poker SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles