Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

TEHNICIAN

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

AliRa Recruitment recruteaza pentru clientul sau, lider mondial în soluții inteligente de irigare din sectorul agriculturii, o pozitie de Tehnician, cu locatie in zona Timis/Arad.

Profil candidat:

· Absolvent studii superioare;

· 2-3 ani experienta similara;

· Limba engleza nivel conversational;

· Cunostinte pachet Microsoft OfficeCunostinte Autocad constituie avantaj;​

· Permis de conducere cat. B.

Aptitudini si abilitati:

· Disponibilitate pentru mobilitate (in tara si nu numai);

· Capacitate de a face vizite in teren;

· Orientare tehnica dar si comerciala, cunostinte despre sisteme de irigatii, hidraulica, echipamente pompare, puturi forate, etc.

· Atent la detalii;

· Abilitati de lucru cu personal necalificat in teren.

Descrierea jobului

· Supervizeaza instalarea si montajul sistemelor de irigatii prin picurare in teritoriul tarii;

· Instruieste personalul necalificat al beneficiarului in vederea instalarii sistemului de irigare;

· Participa activ la instalarea componentelor principale ( cap control, echipament pompare, grup de valve, controller irigatii, etc);

· Se subordoneaza direct Directorului Tehnic;

· Urmareste procesul de implementare a unui sistem de irigatii. Verifica desenele de instalare (schita hidraulica si desene specifice de instalare);

· Verifica piesele componenete intr-un proiect si confirma lista de piese;

· Efectueaza vizite in teren cu echipa de vanzari pentru a identifica solutia optima de irigare;

· Urmareste implementarea proiectelor de irigatii deja contractate cat si cele viitoare;

· Participa activ la planificarea instalarilor din tara cat si la instalarile propriu zise;

· Participa activ in procesul de instalare si coordoneaza subcontractorii alocati.

AliRa Recruitment is a Recruiting and Executive Search company with focus on agribusiness sector.

Expirat
TEHNICIAN  -  ALIRA RECRUITMENT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles