Publicat 07 Ian 2018 | Reactualizat 04 Feb 2018 | Expiră 07 Feb 2018

Tehnician / Web developer

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte generale:
- abilitati bune de comunicare si relationare
- capacitate, disponibilitate si interes pentru a invata/deprinde cunostinte noi
- punctualitate, seriozitate, implicare, adaptabilitate, receptivitate, atentie la detalii
- cunoasterea limbii Engleze la nivel mediu

Cerinte tehnice (cunostinte de web development)
- pentru postul de baza, cerintele sunt cel putin de nivel mediu
- pentru al 2-lea post, luam in calcul si candidati incepatori
- nu sunt necesare cunostinte de administrare Linux dar ar reprezenta un avantaj pentru ambele posturi.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- realizarea de site-uri si aplicatii web sau modificarea unor site-uri/aplicatii existente
- dezvoltarea unor proiecte interne (in special PHP/MySQL)
- preluarea si rezolvarea solicitarilor tehnice de web hosting si development (prin mail sau telefon).

Beneficii:
- oferim training in-house complet pentru detaliile tehnice specifice
- relatie de lucru corecta, amicala, negrevata de dispozitii divergente sau contradictorii

Infiintata in anul 2007, Euroweb Srl furnizeaza servicii web pe piata nationala de profil. In mod special oferim servicii de gazduire web (web hosting) si inregistrare nume de domenii.

Expirat
Tehnician / Web developer  -  Euroweb Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles