Publicat 26 Nov 2019 | Reactualizat 11 Dec 2019 | Expiră 12 Dec 2019

TEHNICIAN VETERINAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii medii de specialitate ca tehnician veterinar;
• Experiența de lucru pe o pozitie similara reprezinta avantaj;
• Disponibilitate de a lucra în fermă;
• Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru;
• Abilități bune de planificare, organizare și prioritizare;
• Atenție la detalii și abilități bune de comunicare;

Descrierea jobului

• Participa la îndeplinirea tuturor activităților zilnice din cadrul sectorului pe care este repartizat, conform procedurilor standard de funcționare;
• Monitorizeaza starea generala de sănătate, îngrijire și tratament a bovinelor;
• Asigura vaccinarea de rutină respectând planul de vaccinare, sau la nevoie, ori de cate ori este necesar;
• Asigura respectarea condițiilor de microclimat și funcționarea corespunzătoare a sistemului de ventilație în cadrul țarcului de fătare și halelor;
• Inregistreaza și păstreaza evidența operațiunilor din producție și a efectivului de bovine;
• Respecta cu strictețe regulile de bio-securitate în cadrul fermei.

Locatia jobului este in Petresti, judetul Dambovita

Descrierea companiei

LIVESTOCK TOP SRL-ferma de crestere tineret bovin.

Expirat
TEHNICIAN VETERINAR  -  LIVESTOCK TOP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles