Tehnician Veterinar- Boldesti Scaeni

Grup Cris-Tim - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii de profil: atestat de tehnician veterinar.
  • Cunostinte operare PC
  • Spirit de echipa.
  • Proactivitate

Descrierea jobului

  • Monte
  • Administrare Medicamente
  • Curatare ongloane
  • Mutari, lotizari, operari de date
  • Interventii in situatii de urgenta.

Mai multe informatii despre noi puteti gasi aici https://www.mugura.ro/

Cris-Tim este una dintre cele mai cunoscute companii de pe piața de mezeluri din România, la baza căreia stau câteva valori importante: grija pentru oameni, responsabilitatea, inovația, tradiția și calitatea. Oferim o gamă diversificată de produse alimentare, sigure și proaspete.

Așa am clădit Cris-Tim. Suntem mândri de relația strânsă pe care o avem cu clienții nostri și suntem hotărâți să fim aproape de ei și de partenerii noștri mai departe, pentru a construi împreună viitorul pe care ni-l dorim.

Publicat 19 nov. 2021 Reactualizat 17 dec. 2021 Expiră 19 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos