Tehnician testare echipamente electronice

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Compania Formel D Romania,angajeaza:

Activitate:
  • Ruleaza diferite programe si module de testare pentru sisteme electrice si electronice.
Cerinte:
- Cunostinte de electronică - in general cunoștințe de baza.
Obligatoriu:
- Cunostinte despre componente electronice active si pasive
- Cunostinte de baza pentru interpretarea semnalelor electrice
- Folosirea instrumentelor de masura: Multimetru, Osciloscop, etc....
- Folosirea surselor de alimentare

Optional:

Cunostinte de testare a autoturismelor (ABS, ESP, etc...)
Cunostinte de protocoale de comunicatii: CAN, Flex ray, Ethernet

Vorbitor limba engleza -nivel B (scris si vobit)
Disponibilitate de a lucra in program flexibil in functie de cerintele clientului: ocazional seara 1-2 ore sau in weekend.

Nu ezita si trimite-ne CV-ul tau aici pe platforma sau contacteaza-ne la numarul de telefon 0720057697.

Descrierea jobului

Oferta:
Ore suplimentare: platite 175%;
Spor de weekend - 200%
Tichete de masa
Prime de PASTE si de CRACIUN;
Asigurare privata de sanatate
Bonus de recomandare;
Transport asigurat sau decontat in functie de caz.

Formel D is the global service provider of the automotive industry. We develop market- leading concepts as well as individual, scalable solutions along the entire automotive value chain – from the development to the production and up to the aftersales service.

Formel D was founded in 1993 at its headquarters in Troisdorf in Cologne. Today we employ over 6000 people from 45 nations in more than 80 sectors in 19 countries. Passion drives us, professionalism makes us stand out and team spirit makes us successful. We work at the core of the industry that moves us every day. Formel D. The driving force.

Publicat 25 iun. 2021 Reactualizat 25 iul. 2021 Expiră 25 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos