Publicat 28 Sep 2017 | Reactualizat 12 Oct 2017 | Expiră 11 Nov 2017

Tehnician teren instalari internet

1 post

Candidatul ideal

Trebuie sa fie o persoana responsabila, serioasa, organizata, punctuala, perseverenta si cu aspect placut.

- Studii medii in domeniul tehnic constituie un avantaj
- Obligatoriu permis de conducere categoria B
- Reprezinta avantaj experienta in domenii precum: retelistica, depanare calculatoare, fibra optica, retele internet si/sau catv;
- Spirit de lucru in echipa;
- Cautam candidati atenti la detalii si cu o buna capacitate de concentrare
- Disponibilitate pentru un program flexibil;
- Disponibilitate si aptitudini de lucru la inaltime constituie avantaj;

Descrierea jobului

* Instalarea echipamentelor de telecomunicatii pe teren sau in locatiile clientilor
* Conectarea clientilor la reteaua TeenTelecom prin fibra optica sau altfel de cabluri
* Executarea lucrarilor de intretinere;
* Asigurarea calitatii lucrarilor efectuate;

TeenTelecom este o companie de telecomunicatii ce ofera de peste 10 ani acces internet in Bucuresti prin fibra optica sau cablu. Avem o echipa tanara si dinamica, puternica si profesionista, flexibila si dedicata in exclusivitate clientilor.

Tehnician teren instalari internet  -  SC TEEN TELECOM SRL