Publicat 21 Mai 2019 | Reactualizat 20 Iun 2019 | Expiră 21 Iun 2019

Tehnician Teletext (pariuri sportive)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare (pot fi in curs de absolvire);
  • Abilitati avansate internet browsing;
  • Disponibil pentru munca in ture si munca de noapte;
  • Atentie distributiva; atentie la detalii;
  • Capacitate de concentrare in contextul unor activitati repetitive;
  • Spirit de observatie;
  • Responsabilitate.

Descrierea jobului

  • Postarea ofertei zilnice de pariere si a rezultatelor aferente pe paginile de teletext ale companiei;
  • Prelucrarea/actualizarea continua a paginilor de teletext ale companiei, conform procedurilor interne, astfel incat clientii societatii sa beneficieze de cele mai rapide si corecte informatii;
  • Actualizarea programului de evenimente sportive transmise LIVE pe posturile de televiziune si afisarea acestuia pe pagina speciala de teletext;
  • Prelucreaza/actualizeaza anunturile si informatiile de interes pentru clienti (de ex.: noi tipuri de pariere, bonusuri si tombole organizate de catre societate, etc.) afisate pe pagina speciala de teletext.

Fortuna Entertainment Group (FEG) is part of Penta Investments Group, a Central European investment group founded in 1994, specializing in long-term value investing. Today, the Group actively develops companies and projects, primarily in healthcare, financial services, retail, manufacturing, media and real estate.

Fortuna Entertainment Group provides a broad suite of gaming products such as real-time betting, sports wagering, virtual action and lotto games. Fortuna Entertainment Group (FEG) is present in Central and South-East part of Europe in 5 countries, including Romania.

In Romania, FEG is operating under two brands: „Casa Pariurilor“ and “Fortuna” in more than 1550 betting shops spread around the Country, having more than 3,200 employees.

Expirat
Tehnician Teletext (pariuri sportive)  -  Fortuna Entertainment Group.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles