de ani Fără Frică...

Publicat 08 Aug 2007 | Reactualizat 06 Sep 2007 | Expiră 08 Sep 2007

Tehnician Telecomunicatii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

*Studii medii (liceul)
* Abilitati tehnice si practice de montaj de cablu si bransamente optice
* Abilitati de lucru la inaltime.
* Posesor permis de conducere categoria B sau C (constituie un avantaj).
* Cablare structurata Fibra Optica
* Cunostinte de baza despre elemente optice active/pasive
*Experienta de cel putin 1 an in acest domeniu constituie un avantaj
*Rezistent la stres, abilitati de comunicare
*Lucru in echipa
*Calm, sociabil, comunicativ
*Capacitate de integrare in colectiv, comportament corect, disciplinat

Descrierea jobului

* Instalare retele cablare structurata pe fibra optica
* Instalare elemente active/pasive Fibra Optica
* Preluare, diagnosticare, remediere a avariilor aparute in reteaua de Fibra Optica a Companiei
* Oportunitate deosebita de dezvoltare a carierei intr-un mediu de inalta tehnologie precum si posibilitatea de a avansa.
* Salariu competitiv
* Masina de serviciu

Compania Evolva Telecom, a aparut pe piata romaneasca de servicii Internet la inceputul anului 2002, cunoscand o rapida crestere a ariei de acoperire, a portofoliului de clienti, a numarului si valorii personalului si nu in ultimul rand a cifrei de afaceri. Serviciile oferite includ Ip International, solutii VPN, hosting de aplicatii, Internet Security, cablare structurata si consultanta pentru sustinerea afacerilor partenerilor nostri la cele mai inalte nivele.

Expirat
Tehnician Telecomunicatii  -  Evolva Telecom SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles