Tehnician Telecomunicatii

SC INTERSAT SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Absolvent studii medii - de preferinta in domeniul tehnic;
- Permis de conducere categoria B;
- Cunostinte de operare calculator;
- Reprezinta avantaj experienta in domenii precum retelistica, retele catv, depanare calculatoare;
- Spirit de lucru in echipa;
- Atentie la detalii si capacitate de concentrare in situatii de stres;
- Persoana organizata si cu atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

- Instaleaza echipamente de telecomunicatii - configurare echipamente de retea active si pasive - LAN SI CATV;
- Executa lucrarile de intretinere a retelei de telecomunicatii; remediaza problemele aparute;
- Efectueaza instalari ale clientilor noi sau repara deranjamentele si mentine o legatura stransa de comunicare cu dispeceratul;
- Comunica direct catre superiori starea lucrarilor dar si problemele identificate;
- Asigura calitatea lucrarilor executate si respecta termenele prevazute.

Descrierea companiei

Intersat S.R.L.

Certificată ISO 9001, SC Intersat S.R.L este un furnizor regional de servicii de comunicaţii electronice (internet, transmisii date, teleleviziune digitala, telefonie fixă, ).

Viziune
Lider de Calitate indiscutabil în furnizarea de soluţii integrate de comunicaţii.

Misiune
Partener recunoscut şi dorit pentru furnizarea soluţiilor de comunicaţii, prin care maximizăm eficienţa de business a clienţilor noştri.

Valori
Înţelegem nevoile clientului;
Soluţii inovatoare;
Soluţii de înaltă Calitate;
Echipă de încredere;
Detalii pe: www.intersat.srl
Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.