de ani Fără Frică...

Publicat 26 Mar 2007 | Reactualizat 01 Apr 2007 | Expiră 26 Apr 2007

TEHNICIAN TELECOMUNICATII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii medii sau de colegiu, student in ani terminali
Experienta relevanta in instalari de echipamente de radiocomunicatii
Curs de specializare in lucrul la inaltime - constituie un avantaj
Apt pentru deplasari in tara

Descrierea jobului

Instalare echipamente de radiocomunicatii in diverse locatii din tara
Interventie rapida 24/24 h la amplasamentele din raza de competenta

Societate ce activeaza cu succes in domeniul comunicatiilor radio din anul 1994.

Expirat
TEHNICIAN TELECOMUNICATII  -  CSR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles