Tehnician Suport IT

JOB HUNTING TRADE - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 3500 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ce ne dorim:
  • Studii tehnice
  • Cunostinte minime de programare – se lucreaza cu un program gestiune winarhi
  • Abilitati de lucru cu calculatorul si pasiune pentru domeniul IT
  • Persoana riguroasa, responsabila, metodica, autonoma, autodidacta, adaptabila, cu foarte bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

Ce oferim:
  • Salariu corespunzator cu experienta 3.000 – 3.500 RON
  • Plata orelor suplimentare
  • Diferite bonificatii lunare/trimestriale/anuale
  • Decont transport

  • Fabrica Maxima Ferestre produce sisteme din PVC cu geam termopan exclusiv pentru distributie. Ne adresam tuturor, insa cei care ne apreciaza cel mai mult sunt cei care vor sa nu faca compromisuri si au cerinte speciale in privinta formei, culorilor, texturilor, livrarii si montajului deoarece aici putem demonstra cu adevarat ce putem realiza. De 9 ani construim impreuna o companie de succes, ne bucuram de fiecare reusita pe care o inregistram si avem incredere in viitorul nostru: MAXIMA!
  • Locatie Str. Alexandru Piru, nr.113 E, comuna Margineni
  • Descopera firma si echipa noastra www.maxima.ro
Publicat 14 mai 2022 Expiră 13 iun. 2022