Publicat 13 Ian 2019 | Reactualizat 10 Feb 2019 | Expiră 13 Feb 2019

TEHNICIAN/ SPECIALIST APROVIZIONARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dacă ești o persoană entuziastă, organizată, axată pe dezvoltare profesională și personală continuă și te simti excelent într-un mediu de lucru profesionist, te inviăm să te alături echipei noastre!

CONDITII:

- Studii: superioare / medii
- Cunoștinte de lb.engleza avansate
- Cunostinte operare calculator: MS office - Excel _temeinice
- Carnet conducere: categoria B
- Persoana organizata si analitica

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- Centralizeaza solicitarile pentru produsele/materialele necesare in procesul de productie, din societate
- Solicita oferte de preturi pentru produse/materiale
- Face comenzi pentru produsele/materialele necesare
- Analizeaza ofertele primite conform procedurilor
- Inregistreaza documentele in sistemul informatic al societatii

BENEFICII:
- Pachet salarial atractiv, bonusuri trimestriale, tichete de masă
- Posibilitatea de a lucra cu o echipa tânară și dinamică
- Mediu de lucru profesionist

Societate Poloneza cu profil de industrializarea lemnului, cu sediul in mun. Onesti, jud. Bacau.

Barlinek Romania SA face parte din Group Barlinek Polonia - unul dintre producatorii de parchet natural din lemn.

Produsele firmei sunt exportate in peste 30 de tari.

Expirat
TEHNICIAN/ SPECIALIST APROVIZIONARE  -  BARLINEK ROMANIA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles