Tehnician spatii heteliere

Ana Hotels-Poiana Brasov 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

• Buna comunicare interpersonala si relationala;
• Initiativa si capacitate de lucru.

Descrierea jobului

  • Verifica iluminatul si asigura functionarea lampilor;
  • Verifica defectiunile tehnice anuntate de catre receptie;
  • Urmareste si repara problemele de la camere si spatii publice.
  • Asigura securitatea tuturor incidentelor, accidentelor si a celorlalte greseli care pot fi intotdeauna preluate in timp util si aduse in atentia managerilor;
  • Executa lucrari de montaj de instalatii sanitare, incalzire centrala, ventilare, alimentare cu apa, retele exterioare, instalatii frigorifice.
  • Se asigura transport cu masina unitatii din Livada in Poiana si invers.
  • Se adauga tichete de masa de 20 lei/zi la salariu.

Descrierea companiei

Companie de renume din Poiana Brasov
Publicat 8 Iun. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.