Publicat 09 Dec 2019 | Reactualizat 08 Ian 2020 | Expiră 09 Ian 2020

Tehnician Slot Machine

1 post
Expirat
- Persoana organizata;
- Abilitati foarte bune de comunicare si de lucru in echipa;
- Capacitatea de a lucra intr-un mediu in continua schimbare, de a respecta termene limita;
- Receptivitate fata de instructiuni scrise sau verbale;
- Disponibilitate pentru deplasare;
- Permis categoria B;
- Experienta in instalarea / repararea aparatelor tip Slot Machines minim 2 ani;
- Experienta in domeniul tehnic de minim 2 ani;(reprezinta un avantaj)
- Cunostinte IT hardware: asamblare / instalare / intretinere PC;
- Cunostinte retelistica. Descrierea jobului:

- Instaleaza echipamentele de tip Slot Machine;
- Asigura buna functionare a echipamentelor de tip Slot Machines din Agentiile Winner;
- Asigura revizia si verificarea metrologica a Videosloturilor;
- Verifica materialele si echipamentele necesare interventiilor pe care urmeaza sa le desfasoare;
- Repara componentele defecte ale echipamentelor de tip Slot Machines;
- Se deplaseaza zilnic, in interes de serviciu, pentru a desfasura activitati de prelucrare (procesare), operare si monitorizare a sistemelor informatice, de tehnologia informatiei si a comunicatiilor, echipamentelor periferice, hardware si software;
- Intocmeste anumite rapoarte specifice de activitate.

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv;
- Perioada de acomodare;
- Posibilitati de avansare ;
- Mediu de lucru placut si dinamic;
- Asigurare medicala la clinica privata Medicover. Activam pe piata jocurilor de noroc inca din 2013, fiind unul dintre cei mai cunoscuti operatori de pariuri sportive din Romania. Scopul nostru este de a oferi cele mai bune cote si servicii de pariere, devenind in scurt timp un lider pe piata pariurilor sportive.
Suntem o echipa faina, oamenii sunt tineri, prietenosi si de treaba!
Nu vrem sa ne laudam dar in anul 2016 am castigat titlul de “CEL MAI BUN OPERATOR DE PARIURI TRADITIONALE”.
Expirat
Tehnician Slot Machine  -  S.C. FLY POINT RO S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles