Publicat 25 Mar 2016 | Expiră 26 Apr 2016

Tehnician Sisteme Securitate

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte :

Studii Medii / Superioare
Certificare – Tehnician Sisteme Securitate(constituie un avantaj)
Cursuri tehnice de specialitate - cunoasterea sistemelor de securitate constituie un avantaj
Experienta necesara Minim 2 ani in domeniu
Legislatie in domeniul securitatii – Legea 333/2003, HG 301/2012
Cunostinte :
- Sisteme electronice de securitate ;
- Sisteme de alarmare la efractie,de detectie si avertizare la incendiu , control acces , CCTV – functionare, instalare , programare si conectare;
- Experienta in instalare , punere in functiune, programare sisteme electronice de securitate (incendiu, efractie, control acces, TVCI)
Abilitati specifice;
Operare calculator (PC) –Office;
Permis conducere cat. B;

Descrierea jobului

Responsabilitati :

- executa instalarea ,punerea in functiune , programarea si conectarea sistemelor electronice de securitate, de ( alarmare, CCTV, control acces, interfonie si videointerfonie ) conform proiectului tehnic;
- executa lucrari de depanare si reparare a componentelor tehnice dezafectate, daca acest lucru este posibil / realizabil;
- executa operatiuni de interventie, mentenanta si service asupra sistemelor electronice de securitate instalate de societate sau preluate de aceasta;
- raporteaza superiorului indeplinirea sarcinilor.

Beneficii :
- salariu atractiv
- laptop, telefon mobil
- mediu de lucru professional
- oportunitati de dezvoltare a carierei

Descrierea companiei

Securitate

Expirat
Tehnician Sisteme Securitate  -  Asociatia Fii Tu

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles