Tehnician Sisteme Securitate

Evo SBT - 2 poziții
Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- experienta in domeniul instalarii si mentenantei sistemelor de securitate: detectie si alarmare la efractie, supraveghere video, control acces - obligatoriu!
- constituie avantaj cunoasterea sistemelor de detectie si alarmare la incendiu;
- curs de tehnician sisteme de securitate - obligatoriu!
- avantaj certificare ARTS;
- permis de conducere categoria B - reprezinta avantaj
- prezenta placuta, amabila, orientata catre client.

Descrierea jobului

- Executa lucrari de intretinere generala pe echipamentele/instalatiile de securitate, detectie incendiu, TVCI, control acces, stingere incendiu si efractie;
- Configureaza softuri de aplicatie pentru echipamentele instalate, asigurand calitatea lucrarilor specifice si intervine operativ pentru rezolvarea incidentelor la solicitarea sefului punctului de lucru/de echipa;
- Intocmeste lista de piese de schimb, a echipamentelor si a consumabilelor in functie de necesitati;
- Executa lucrari apartinand diverselor proiecte de investitii/modificari pe echipamentele/instalatiile de curenti slabi;
- Completeaza rapoartele de mentenanta generala preventiva si corectiva precum si fisele(situatiile) pentru interventiile corective (si de service) efectuate.

Beneficii:

Salariu fix motivant
Bonusuri trimestriale pentru depasirea obiectivelor din lucrarile prestate
Pregatire si dezvoltare profesionala intr-o echipa dinamica si in continuua dezvoltare

Pachetul detaliat de beneficii va fi prezentat fiecarui candidat selectat pentru interviu.

EVO Security Business Team va ofera servicii de evaluare de risc la securitate fizica, analiza de risc, protectie la foc, solutii si sisteme de protectie, mentenanta sisteme de securitate si multe altele care va vor asigura SIGURANTA casei / afacerii dumneavoastra.
Publicat 4 oct. 2021 Expiră 3 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos