de ani Fără Frică...

Publicat 30 Oct 2019 | Reactualizat 27 Nov 2019 | Expiră 30 Nov 2019

Tehnician sisteme securitate

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ai cunostinte tehnice in domeniul sistemelor de securitate si iti place sa gasesti cele mai bune solutii?
Suntem in cautarea unui coleg cu indemanare si pricepere pentru instalarea si/sau mentenanta sistemelor de detectie incendiu, sistemelor de supraveghere video si a sistemelor de alarma.
Hai in echipa GND!

Descrierea jobului

Responsabilitatile solicitate sunt cele specifice domeniului, in limitele legale
si a programului de lucru 9-17, Luni-Vineri

Technosec Gnd este o companie specializata in tehnologii din gama curentilor slabi, solutii facility management si solutii integrate BMS. Compania noastra ofera servicii de instalare si/sau intretinere sisteme de detectie incendiu, sisteme de supraveghere video, sisteme de alarma si sisteme de control acces, pe raza orasului Biucuresti si in zonele limitrofe.

Expirat
Tehnician sisteme securitate  -  Technosec GND SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles