Publicat 27 Iun 2019 | Reactualizat 25 Iul 2019 | Expiră 28 Iul 2019

Tehnician Sisteme de Ventilatie (Suedia)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Experienta in domeniu;
  • Capacitatea de respectare a termenelor limita;
  • Abilitati de solutionare a problemelor aparute pe parcursul lucrului;
  • Coerenta si fiabilitate;
  • Abilitati de abordare logica si precizie in ceea ce executa;
  • Capacitatea de a lucra atat singur cat si in echipa;
  • Capacitatea de a lucra dupa planul tehnic;

Descrierea jobului

Companie suedeza de constructii civile si industrial cautam muncitori cu experienta in executia lucrarilor de ventilatii (tubulatura si partial montaj agregate ) pentru proiecte rezidentiale (case , blocuri de locuinte) si spatii sociale (gradinite,scoli,localuri). Nu solicitam diplome sau atestate de certificare a calificarii in domeniu , experienta in domeniu va fi evaluata prin sustinerea unei probe de lucru. Vom testa si vom urmari capacitatea de a citi si intelege planse si specificatii tehnice ,precum si executia instalatiilor respective . Angajarea se face pentru o perioada initiala de proba de 6 luni cu posibilitatea de trecere la contract permanent in functie de rezultatele obtinute.

Beneficii:

  • Venituri motivante si posibilitatea de a trai intr-una dintre cele mai prospere tari din lume
  • Contract de munca legal
  • Ore suplimentare platite conform legislatiei din Suedia
  • Posibilitatea de cazare

Compania noastra poate asigura cazare contra cost in locuintele aflate in proprietate .Transportul de la si catre punctul de lucru este asigurat de catre companie. Programul de lucru pt santierele noastre este de 8 ore (7:00-16:00). Orele suplimentare vor fi platite conform legislatiei in vigoare in Suedia . Echipele de productie sunt formate in majoritate din muncitori si ingineri romani (aprox 400 persoane) . Candidatii trebuie sa posede cunostinte de limba engleza care sa permita comunicarea de notiuni , necesitati de baza .

Pentru detalii referitoare la activitate va rugam sa ne contactati la razvan.buhaianu@botryygg.se /+46105163017

Pentru detalii referitoare la angajare va rugam sa ne contactati la alina.radu@botrygg.se / +46105163093

Expirat

Tehnician Sisteme de Ventilatie (Suedia)  -  Botrygg Bygg AB

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles