Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 21 Mar 2019

Tehnician sisteme de supraveghere

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Persoana competeta,responsabila,obisnuita sa lucreze in echipa;
-Abilitati de comunicare si atentie distributiva;
-Abtitudini de organizare si planificare;
-Capacitate de a gestiona situatii de criza;
-Spirit de observatie si memorie vizuala;
-Capacitatea de a gasi solutii si de a rezolva probleme.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
-Executa activitati de cablare si instalare echipamente,punere in functiune sisteme de securitate;
-Executa activitati de service si mentenanta sisteme de securitate;
-Completeaza documente specifice de activitate;
CERINTE:
-Studii de profil tehnic,finalizate;
-curs de tehnician sisteme de securitate;
-permis cat.B;

Companie ce a re ca domeniu de activitate Paza si Protectia.

Expirat
Tehnician sisteme de supraveghere  -  SC NEW MAO PROTECT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles