Publicat 16 Iun 2021 | Reactualizat 16 Iul 2021 | Expiră 17 Iul 2021

TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
-experienta in domeniul instalatiilor electrice (montaj cablu, montaj canal cablu / pat cablu, conexiuni);
-studii medii in domeniul electric, constituie un avantaj;
-cunoasterea sistemelor de alarmare, CCTV, control acces, detectie la incendiu;
-certificat tehnician sisteme de securitate constituie un avantaj;
-cunostinte operare PC, Windows si Microsoft Office;
-permis de conducere cat. B, constituie un avantaj;
-capacitatea de citire / scriere a unui plan de lucru pentru traseele de cabluri;

Descrierea jobului

Munca de electronist, mai mult STATICA, la birou, astfel:
- asamblare si configurare echipamente pentru sisteme de securitate si curenti slabi conform unui plan de lucru;
- sertizare cabluri, service echipamente electronice;
- asamblare si testare echipamente de monitorizare de la distanta de Vending Machines;
- realizarea lucrarilor de service a sistemelor de securitate (sisteme de control acces, pontaj, supraveghere video si monitorizare CCTV), sisteme antiefractie, sisteme de detectie a incendiului);
- foarte rar, realizare lucrari de montaj instalații curenti slabi si control acces produse realizate de Creasoft IT

Creasoft IT SRL este partener ORANGE pe solutii de telemetrie tip B2B: proiecteaza si produce software si dispozitive electronice de telemetrie si monitorizare active, dar si sisteme de control acces, solutii profesionale de pontaj, yale hoteliere inteligente cu control de la distanta, spalatorii auto self service, etc.,

www.creasoft.ro

Expirat
TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE  -  CREASOFT IT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles