Publicat 12 Apr 2021 | Expiră 12 Mai 2021

Tehnician sisteme de securitate

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în IT Hardware, IT Software, Paza si protectie / Militar, Specialisti / Tehnicieni, Constructii / Instalatii

Candidatul ideal

• Studii Medii / Superioare - finalizate
• Studii tehnice sau experienta intr-unul dintre domeniile: sisteme de securitate, automatizari, electronica, comunicatii
• Cursuri tehnice de specialitate - Certificare Tehnician Sisteme Securitate/Jonctor fibra optica/Electrician
• Experienta in instalare, punere in functiune, programare sisteme electronice de securitate (incendiu, efractie, control acces, TVCI) minimum 2 ani
• Permis conducere cat. B, experienta minimum 2 ani;
• Capacitate de comunicare, abilitati de analiza si planificare

Descrierea jobului

• executa instalarea, punerea in functiune, programarea si conectarea sistemelor electronice de securitate (alarmare, CCTV, control acces, videointerfonie), solutiiilor audio-video si sistemelor de detectie la incendiu;
• executa operatiuni de mentenanta si service ale sistemelor si solutiilor tehnice din portofoliu;
• realizeaza operatiuni de instalare/configurare sisteme voce-date;
• testeaza si pregateste echipamente si solutii tehnice specifice;
• întocmeste documentaţia aferenta fiecărei lucarri executate

Societate specializata in definirea, ofertarea si implementarea de solutii integrate tehnico-financiare in domeniul sistemelor tehnice de securitate (CCTV, Control acces, Detectie efractie, Detectie incendiu), digitalizare (AR. VR etc), cablare structurata

Tehnician sisteme de securitate  -  Omnitech Electric S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles