Publicat 02 Mar 2021 | Reactualizat 01 Apr 2021 | Expiră 02 Apr 2021

Tehnician sisteme de securitate

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii tehncice specifice instalatiilor de curenti slabi (cablare structurata, control acces, supraveghere video, centrale anti-efractie, sisteme anti-incendiu)
- Carnet de conducere: cat. B;
- Disponibilitate de lucru în condiții de șantier
- Disponibilitate la deplasări
-Cursul de tehnician sisteme de securitate constituie un plus

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:

- realizează lucrări de montaj instalații curenti slabi precum cablare structurata, control acces, supraveghere video, centrale anti-efractie, sisteme anti-incendiu, în conformitate cu proiectul existent

Alte detalii:

- se lucreaza intr-un singur schimb, 8h pe zi.

-lucrarile sunt in special in Bucuresti si imprejurimi

Beneficii:

-salariu atractiv
-bonuri de masa
-asigurare medicala
-cursuri

Compania pentru care recrutam este una din cele mai importante firme ce proiecteaza si implementeaza sisteme de securitate,instalatii de curenti slabi pentru diferite sisteme (interfoane, videointerfoane, supraveghere video, distributie semnale TV si internet, alarme antiefractie, avertizare incendiu, automatizari). Compania are prezenta nationala si o experienta de 25 ani pe piata din Romania.

Expirat
Tehnician sisteme de securitate  -  Accelera Consulting S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles