Publicat 11 Feb 2021 | Reactualizat 13 Mar 2021 | Expiră 14 Mar 2021

Tehnician sisteme de securitate

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Detine permis de conducere cat.B (cu experienta de minim un an);
  • Cunostinte de hardware si software, instalare si utilizare aplicatii Office
  • Cunostinte de retea echipamente de retea;
  • Cunostinte de instalare si utilizare sisteme de operare Windows;
  • Cunostinte de instalare echipamente periferice PC;
  • Cunoasterea modului de functionare a PC-urilor (unitati centrale, monitoare, discuri, imprimante, interfete si echipamente de retea (router, switch);
  • Experienta in instalari si reconfigurari de PC-uri (sisteme de operare, pachete de tip office, antivirus, conexiuni de retea);
  • Limba engleza la nivel incepator;
  • Disponibilitate pentru lucrul in ture;
  • Disponibilitate pentru deplasare in zona arondata;
  • Detinerea unui certificat de tehnician pentru sisteme de detectie, supraveghere video, control acces reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

  • Deplasarea la punctele de lucru (agentiile) Superbet si asigurarea functionalitatii echipamentelor IT;
  • Asamblare calculatoare dektop si configurare conexiune la internet;
  • Reinstalare sistem de operare Windows;
  • Configurare drivere si programe uzuale;
  • Instalare antivirus, devirusare si recuperari de date;
  • Configurare retea si routere – la nivel “home”;
  • Instalare , configurare echipamente si aplicatii, diverse periferice, conexiuni de date;
  • Depanare hardware si periferice;
  • Verificari si operatii de intretinere din punct de vedere hardware/software;
  • Planificare si raportare activitate.

Oferta:
  • Pachet salarial motivant;
  • Training de specialitate;
  • Mediu de lucru dinamic, profesionist;
  • Program de lucru cu o usoara flexibilitate;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Fondat in 2008, Grupul Superbet operează in 2020 o rețea de aproximativ 1.000 de agenții și are peste 4.500 de angajați.

Este cel mai mare plătitor de taxe și impozite din industria de profil și unul dintre cei mai mari contribuabili la bugetul national, cu aproape 57 de milioane de euro plătite în 2018.

Superbet are printre acționari, gigantul american Blackstone, companie listată pe Bursa din New York (NYSE), cu active în administrare de peste 512 miliarde de dolari.

Expirat
Tehnician sisteme de securitate  -  SC SUPERBET BETTING & GAMING SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles