Publicat 11 Feb 2021 | Reactualizat 11 Mar 2021 | Expiră 14 Mar 2021

Tehnician Sisteme de securitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte de baza în domeniul instalării şi programării centralelor anti-efractie si detectie incendiu, sisteme supraveghere video si control acces

- Cunostinte din domeniu ethnic
- Experienta de operare PC
- Experienta in domeniul tehnic
- Certificat care sa ateste competentele in sistemele de securitate
- Permis de conducere Cat. B
- Punctualitate, spirit de echipa
- Persoana tanara, dinamica, serioasa (ideal 20-35 de ani)

Descrierea jobului

Desfasoara activitati pe platforma online a companiei

- Monteaza tubulatura și realizeaza cablajului necesar pentru sistemele tehnice de securitate
- Pregateste lucrarile de instalare a sistemelor tehnice de securitate
- Instaleaza sistemele de curenti slabi: detectare, semnalizare și alarmare la incendiu; sisteme tehnice de detecție, efracție și control al accesului; sisteme tehnice de supraveghere video
- Pune în funcțiune sistemele tehnice de securitate
- Posibilitatea de a lucra de acasa, pentru platforma online ce-o detinem
- Intocmeste fise de interventie/constatare mentenanta
- Pe perioada activitatii desfasurate mentine legatura cu persoana desemnata din cadrul societatii
- Realizarea circuitelor electrice pentru instalatii

General Tech Solutions este o societate înființată la finele anului 2018 care își desfășoară activitatea în domeniul sistemelor de securitate. Ne dorim sa creștem, iar pentru asta încercăm din răsputeri sa oferim cele mai bune soluții și servicii.

Expirat
Tehnician Sisteme de securitate  -  General Tech Solutions S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles