de ani Fără Frică...

Publicat 19 Oct 2019 | Expiră 19 Nov 2019

Tehnician Sisteme de Securitate

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam inginer / tehnician pentru realizarea lucrarilor de instalare, intretinere, programare si service a sistemelor de securitate supraveghere video, videointerfonie, sisteme antiefractie, control acces, detectie incendiu

Cerinte:
- experienta in domeniul instalatiilor electrice (montaj cablu, montaj canal cablu / pat cablu, conexiuni);

- abilitati tehnice demonstrate;

- studii medii in domeniul electric, constituie un avantaj;

- certificat tehnician sisteme de securitate constituie un avantaj;

- cunostinte operare PC, Windows si Microsoft Office

- permis de conducere cat. B, constituie un avantaj;

- capacitatea de citire / scriere a unui plan de lucru pentru traseele de cabluri;

- disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

Fisa postului:

- efectuarea de cablaje, conexiuni, montarea de echipamente pentru sisteme de securitate si curenti slabi conform unui plan de lucru;

- realizarea lucrarilor de instalare, intretinere, programare si service a sistemelor de securitate (supraveghere video si monitorizare CCTV), videointerfonie, sisteme antiefractie, control acces, sisteme de detectie a incendiului);

- rezolvarea interventiilor aparute, respectarea termenelor de executie in functie de gradul de prioritate stabilit de superiorul direct si indeplinirea atributiilor stabilite pentru ziua respectiva;

- instruirea clientului in vederea utilizarii sistemelor instalate in locatiile acestuia;

- mentinerea in buna functionare a echipamentelor de lucru si a echipamentelor de protectie;

High Tech Security Romania activeaza pe piata de security din 2005. Pricipala activitate este de proiectare, instalare si punere in functiune a sistemelor de securitate: supraveghere video, alarmare, antiincendiu sau control acces.

Expirat
Tehnician Sisteme de Securitate  -  High Tech Security Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles