Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 08 Iun 2019

TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii;
  • Deţine cunoştinţe de instalare şi service echipamente de securitate, detecţie incendiu, TVCI, configurări soft şi aplicaţii pentru echipamentele din sistemele de securitate;
  • Experienţă în domeniul instalării şi programării centralelor anti-efracţie;
  • Permis conducere categoria B – constituie un avantaj.
  • Persoană care dă dovadă de: integritate, seriozitate, responsabilitate;
  • Loialitate, spirit de echipă, orientare către client şi către rezultat;
  • Încadrarea în termene şi prioritizarea acţiunilor;
  • Dorinţă permanentă de perfecţionare şi avansare în cariera, automotivare;

Descrierea jobului

  • Execută lucrări de instalare/ întreţinere generală a echipamentelor/sistemelor de securitate, detecţie incendiu, TVCI, control acces, stingere incendiu şi efracţie;
  • Programează sistemele de securitate instalate;
  • Instruieşte personalul desemnat de către beneficiar;
  • Desfăşoară activităţi de service în garanţie şi postgaranţie.
Vă oferim:
  • Calificare gratuită prin Certificat de Calificare pentru funcţia de Tehnician pentru sisteme de detecţie, supraveghere video, control acces, recunoscut de Ministerul Muncii şi Autoritatea Naţională pentru Calificari;
  • Calificare gratuită Electrician, recunoscuta de ANRE;
  • Traininguri personalizate la locul de muncă (teorie şi practică);
  • Salariu atractiv;
  • Punctualitatea plăţii salariilor;
  • Stabilitate la locul de muncă;

Grup de companii şi organizaţii non-profit, recunoscut la nivel naţional ca reper în următoarele domenii:
- servicii de securitate a bunurilor şi protecţie a persoanelor;
- servicii medicale de urgentă, transport medicalizat şi nemediaclizat, medicina muncii şi de familie;
- activităţi de motorsport (motociclism şi auto off-road);
- activităţi umanitare de:

  • limitare şi înlăturare a efectelor accidentelor, dezastrelor şi calamităţilor naturale;
  • sprijinire a oricăror persoane aflate în nevoie.

Expirat
TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE  -  S.C. BGS DIVIZIA DE SECURITATE S.R.L.